MissRihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


C'MON, SWEETIES, WE NEED YOU
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Neutralas.
U+Rihanna
U+Rihanna
Neutralas.


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Rat
Pranešimų skaičius : 1383
Taškai : 27367
Reputatcija : 5
Join date : 2010-03-31
Age : 27
Miestas : Slabotkė

NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS Empty
RašytiTemos pavadinimas: NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS   NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS EmptyPir. 05 03, 2010 7:02 pm

Los Angeles. Nicole Scherzinger (31) išgarsėjo savo merginų grupėje “The Pussycat Dolls” ir dabar nori panaudoti savo talentą skolai grąžinti. Ją įkvėpė jos teta, sirgusi Dauno sindromu, taigi mergina panoro įkurti muzikinę stovyklą neįgaliems žmonėms.

Nicole vienai Los Andželo pokalbių radijo stočiai sakė: "Užaugau kartu su savo teta, kuri iš tikrųjų yra jaunesnė už mane. Močiutė jos susilaukė būdama vyresnio amžiaus, ir ji sirgo Dauno sindromu. Ji visada užėmė ypatingą vietą mano širdyje ir nuostabiai papildo mūsų šeimą".

"Merginoms iš 'The Pussycat Dolls' sakydavau, kad svajoju turėti nuosavą muzikinę stovyklą ar mokyklą, kurioje galėčiau mokyti muzikos neįgalius ar Dauno sindromu sergančius žmones".

Šiuo metu dalyvaujanti šokių projekte „Dancing With The Stars“ Nicole, tikisi, kad jos stovykla padės ugdyti Dauno sindromu sergančių žmonių supratimą. Formulės 1 čempionas, Nicole vaikinas Lewis Hamilton (25) taip pat buvo įkvėptas neįgalaus šeimos nario.

Lewis brolis Nicolas kenčia cerebrinį paralyžių. Savo autobiografijoje, „Mano istorija“, Lewis rašė: „Man tereikia pagalvoti apie vienintelį žmogų – mano brolį Nicolas – kad nuolat jausčiausi motyvuotas ir šypsočiausi. Nuolat bandau įsivaizduoti save Nico vietoje. Nemanau, kad būčiau bent iš dalies toks stiprus, koks jis. Yra tiek daug priežasčių juo žavėtis. Taigi ką bedarydamas nuolat sakau sau 'Jei manai, kad tai padaryti per sunku, pagalvok dar kartą'".

Lewis priklauso labdaros organizacija „Lewis Hamilton fondas“, kurios tikslas – padėti silpnos sveikatos ar skurstantiems vaikams ir jaunimui visame pasaulyje.
Atgal į viršų Go down
Spanish Pie*
Yeh Yeh
Spanish Pie*


Zodiac : Aries

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 6980
Taškai : 36289
Reputatcija : 9
Join date : 2009-11-23
Age : 27

NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS   NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS EmptyAntr. 05 04, 2010 12:16 am

O šaunuolė.
Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28261
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS   NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS EmptyAntr. 05 04, 2010 4:37 am

Šaunuolė ji!
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Sponsored content





NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS   NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS Empty

Atgal į viršų Go down
 
NICOLE SCHERZINGER ĮKURS MUZIKINĘ STOVYKLĄ NEĮGALIESIEMS
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Rihanna and Nicole - winning women

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
MissRihanna :: Pasenusios naujienos.-
Pereiti į: