MissRihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


C'MON, SWEETIES, WE NEED YOU
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Spalvų fone pasiklydus

Go down 
+3
Nedūtė;*
WINDY
Disturbia
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptySk. 03 21, 2010 5:05 am

Lietus barbena į langą,atsimuša ir atšokęs susigeria į purviną žemę. Panaši ir mano nuotaika buvo iki tos akimirkos kol neparašė Gintarė ir pasakė ,kad ryt nerašom Lietuvių teksto suvokimo,nes mokytoja susirgo. Fun? Nors,gal ir nelabai. Skaipas netyla nuo žinučių,nespėju atrašinėti. Agneta užsispyrusiai ir jau erzinančiai man įrodinėja ,kad ateičiau ,bet aš noriu ją pasiųsti ant 3raidžių. Ka tik ir vėl atėjo maždaug tokio turinio žinutė per skaipą:
Agneta: -Akvile, neužknisk manęs ir ATRAŠYK!!!
Skubu. Jinai gal nemato oro lauke?? Tėvai išvažiavo į svečius,palike mane saugoti Grėtės,kuri valgo savo meškino ausį. Nekenčiu kai ji apseilėja visus aukštus. Per MP3 pasileidau senai užmirštas Betlu dainas ir linguoju į taktą.
Iki jo sugrįžimo liko 4dienos.


Paskutinį kartą redagavo Disturbia, Tr. 08 31, 2011 10:05 am. Redaguota 8 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 03 22, 2010 5:33 am

Atsikėliau 7*05. Nusiprausiau,apsirengiau naują rudą sarafaną ir juodas tympes. Puse aštuonių nusileidau įvirtuvę,suvalgiau labai skanią bandelę su arbata,skubiai užlipau į viršų,susidėjau kuprinę,apsivilkau paltą ir išvažiavau į mokyklą. Rūbinėje susitikau Mildą,visą kelią iki informatikos kabineto ji man pasakojo kaip neturėjo ką veikti savaitgalį. Per pamokas gavau 9/7/8. Po pamokų aš Milda,Toma ir Agneta nuėjom į Iki. Nusipirkom didelį colos,balto šokolado. Sugalvojom nueiti į parką nesgražus oras. Atsisėdom ant suoliukų ir Agneta paskambino Dainiui su Vytautu. Tie atėjo po 20min ir davė cizų. Jos nuėjo su jais rūkyt o man paskambino mama,paklausė kur esu ir liepė laukti nes atvažiuoja manęs pasiimti ,kadangi ji išvažiuoja
į darbą,tėtis susitikime Vilniui o man reikia žiūrėti Grėtę. Dar spėjau nulėkti į Iki ir nupirkti Grėtei sūrelį,sulčių ir kinderį. Džiūgavau ,kad ji dar miega pietų ir galiu ramiai pažiūrėti simsonus. Vėliau ėjau pašerti šunis,sugalvojau išsivirti arbatos,pasiemiau pledą ir išėjau į terasą ir atsiguliau ant terasos sofos. Netrukus atėjo žinutė nuo Dovydo. Jis rašė ,kad grįš jau trečiadienį. Apsidžiaugiau,ir pasinėriau į apmastymus.
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 03 23, 2010 4:53 am

Šiandien po pamokų ėjau su Norą į akropolį. Nusipirkau naujus džinsus blukintus,2maikes šokiams,odines tympes,grandinėlę su vėžio ženklu, gražias juodas kelnes su suraukimu ties klubais ir labai gražų diržą. Po parduotuvių nuėjom į Pizza Hut,pavalgėm ir sutikau tetą. Ji mane parvežė namo,greitai pasidėjau daiktus,pasiemiau sportinį krepšį ir išvažiavau į tenisą. Per treniruotę man atrodo pasitempiau riešą ,nes iki dabar skaudą. Po treniruotės,Diana(ji pilnametė,esam vienoj grupei šiais metais tenise) parvežė namo. Greit nusiprausiau ir išėjau pavedžioti Boso. Visą laiką galim sakyti vilkaus jam iš paskos. Po pusvalandžio grįžus namo neradau mobilaus. Tikrai žinojau ,kad išeinant turėjau jį striukės kišenėje. Ėjau atgal tuo pačiu keliu kur vedžiojau šunį. Nieko neradau. Apimta nevilties grįžau namo. Nežinojau ką daryt. Po valandos grįžo tėtis. Pasakiau kas buvo,bet pasakė tik ,kad visiems taip būna. Net nustebau ,kad taip lengvai. Nuvažiavom į Omnitel saloną ir nupirko naują mobilų.Sony Ericsson U100. Dabar visa laiminga sėdžiu ,tik ,kad iš seno mobilaus kortelės gailą.
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 03 24, 2010 7:54 am

Šiandien po pamokų lėkiau į mango nusipirkti super gražios suknelės. Aš ją jau vakar mačiau,bet nebeturėjau pinigų.Taxi grįžau namo,nes trūlas buvo tik už ~25min. Apsirengiau suknelė ir negalėjau ja atsidžiaugti.Po kokios valandos parvažiavo mama,liepė man renktis ,nes važiuojam apsipirkti. Vėl?? Atsisakiau,nes sakiau ,kad vakar jau buvau ir turiu visko sočiai Sočiai. Bet ji manęs neklausė,pakeliui užvažiavom pas močiūtę pasiimti Grėtės kuri irgi eis apsipirkinėt Very Happy. Prasinešėm pro visas senamiesčio parduotuves. Galvojau mirsiu. Mama nuspirko tokį sijoną haki spalvos,palaidinę juodą,sijoną juodą klasikinį(nesvarbu ,kad gal 10jų turi),megztinį su raištukais vyšninį. Grėtei nupirko oranžinius džinsus,dryžuotą pavasarinį šalyką,ploną paltuką baltą,bridžus tamsiai rožinius.Aš dar nugvelbiau neblogą tašę. Pradėjau nekęsti parduotvių.Suprantu,ateina nusiperki kartą per mėnesį ko tau reikia ,o čia kas antrą dieną. Grįžtant užsukom į Optiką ir nusipirkau naują akinių dėkliuką. Namuose pasidariau pamokas ir atėjo Dovydas. Buvau tokia laiminga ,kad jau grįžo. Pasibučiavom ir išėjom pasivaiksčiot.
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 06 21, 2010 1:26 am

Kaip seniai čia buvau,net gėda. Prasidėjo visų ilgai lauktos vasaros atostogos. Poilsio ir tinginiavimo metas Very Happy Mokslo metus baigiau su gana geru vidurkiu 9,4. O dabar tiesiog atostogauju,susitinku su draugais arba tiesiog vakarais sėdžiu namo terasoje su arbatos puodeliu ir skaitau knygą. Taip atostogos nepamainomas dalykas nuo visų mūsų gyvenimo. Pradėjau rašyti eilėraščius,tumpus,beprasmius ,bet tai šiokia tokia saviraiškos priemonė. Pradėjau tolti nuo linksmybių,manau atsirado kitokie tikslai,pomegiai. Linkiu visiems nesedėti visas vasaros dienas prie kompiuterio ar televizoriaus,pabūti gamtoje ar tiesiog pavedžioti šunį :]


Paskutinį kartą redagavo Disturbia, Pir. 06 21, 2010 2:21 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 06 21, 2010 2:19 am

Šaunu,kad grįžai;]
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 06 21, 2010 2:22 am

ir aš taip manau :]
Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 06 21, 2010 2:22 am

Tada puiku:]
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 06 21, 2010 11:20 pm

Atsikėliau 11h ir pamačiau telefone žinutę iš Noros:
- Tave Evelina kviečia į gimtadienį.
Kokia dar Evelina? aš ją vieną kartą mačiau per Noros plotą ir tai vos 10min. o ji mane kviečia į gimtadienį? be to ten bus Dovydas,nes jis jos vaikino draugas.nusprendžiau neiti,galvojau pasikviesiu Kristina,nueisim į parką ar šeip kur. Bet kur tau,ji irgi pakviesta ir žinoma eis. Ir tegul. Po kurio laiko parėjo kita žinutė:
- Nu ateik,bus linksma ;PP
Parašiau ,kad tikrai neisiu, nes visu pirma ten bus Dovydas,o aš dar neesu pakankamai tam pasiruošus ir visu antra aš jos nepažystu. Vėliau nuėjau į virtuve,prieš tai vos nenusiredinau nuo laiptų. Pasiemiau fantos,keksiukų su šokoladu,haribo guminuku ir dabar žiūriu filmą ''Treeless mountain''.
Geros dienos visiems : ))
Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 06 22, 2010 12:53 am

Dėkuj ir tau xD
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 06 22, 2010 3:33 am

Ačiū ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 06 22, 2010 5:12 am

Šiek tiek naujienų. Nusprendžiau nueiti,nes Nora nesiliauja atakavus manęs sms žinutėmis ir ištiesų noriu atsipalaiduoti. Greitai išsiploviau galvą,uždėjau šiek tiek putų,išdžiovinau,sugarbanavau su žnyplėm ir viską sulipdžiau plaukų modeliavimo skysčiu. Gavosi kažkas panašaus:http://z.about.com/d/sbinformation/1/0/W/1/kim-kardashian.jpg. Vėliau kokią valandą verčiau rubų spintą,galiausiai nusprendžiau dėtis labai labai šviesius,blukintus,mėlynus džinsus, tamsiai mėlyną maikė,blizgi ji tokia,megztukas baltas ir ''balerinų'' bateliai balti. Jau žiūriu ,kad reikia eiti. Grįžus parašysiu įspudžius :pppp
Atgal į viršų Go down
Fierce
U+Rihanna
U+Rihanna
Fierce


Zodiac : Taurus

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 1329
Taškai : 27573
Reputatcija : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 06 22, 2010 5:34 am

O kas Tau buvo su Dovydu,kad nenori eiti?
Na,jeigu galima paklausti.:}
Atgal į viršų Go down
http://laurabfiercest.tumblr.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 06 22, 2010 9:04 am

Buvo žiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Viskas prasidėjo normaliai. Ji gyvena kitoi miesto pusei,tai kol aš nuvažiavau iki jos namų visi buvo susirinke. Prisipažinsiu jaučiausi nejaukiai,nieko beveik nepažinodama. Bet vėliau tai vieni prieidavo susipažinti,tai aš prieidavau. Ir kaip ir numaniau buvo Dovydas.. Buvo itin nemalonu stebėti,ir dar kažkokia višta pradėjo ji kabinti. Susinervavus išėjau į lauką ir paskui mane atsekė toks Paulius. Pagalvojau ko jam prireikė,nes tai buvo pirma diena kai jį mačiau. Užsivedė pokalbis ir galiu pasakyti buvo gera su juo kalbėtis. Pokalbis rišosi labai sklandžiai ir jaukiai. Po kokios valandos tokio sedėjimo,jis nuėjo paimti mums sidro. O aš net nenutuokiau kas dėjos viduje.... Nuėjau į namą,nes ji vis negrįžo ir pamačiau kraupu vaizdą. Visi gatavi guli kas sau,o buvo dar tik 9h. Mano akys užkliuvo už Dovydo,kuris tikriausiai vienintelis likes blaivas rinko butelius nuo grindų. Paulius nuėjo jam padėti,o aš stovėjau šoke. Vėliau kai jie baigė Paulius išėjo išmesti butelių,o jis liko.. Vis dar stovėdama šoke,pajutau kaip Dovydas apglebe mane. Nesupratau kodėl ir kaip ,bet aš pradėjau virpėti kaip irmą kartą jį pamačius. Vos nepradėjau bliauti,nežinia dėl ko. Tai buvo tokia graži ir tyra akimirka. Ir mes taip prastovėjom apsikabine ,kol atradau savyje jėgų ir jį atstūmiau. Išėjau iš ten ir eidama link stoteles vos tramdžiau ašaras. Buvo labai skaudu ir liūdna. Pati nebesupratau savęs,ir visko kas tą dieną vyko....
Fashion Girl- jis mano buves.. supratai manau.
Atgal į viršų Go down
Fierce
U+Rihanna
U+Rihanna
Fierce


Zodiac : Taurus

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 1329
Taškai : 27573
Reputatcija : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 3:52 am

Supratau,bet kodėl išsiskyrėt?
Na,žinoma,jei tai labai asmeniškas nerašyk. : )
Atgal į viršų Go down
http://laurabfiercest.tumblr.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 6:17 am

Fashion Girl-Išsiskyrėm nes pradėjo skirtis nuomonės,interesai,daug pykomes,nebeskraidžiojo pilve drugeliai ir taip toliau
Šiandien atsikėliau 9 valandą nes Grėtė atbėgus pradėjo versti iš lovos,o mieoti nuėjau 5h. ryto,nes labai daug masčiau,galvojau. Valandą pasivarčius lovoje atsikėliau. Suvalgiau dubenėlį dripsnių su jogurtu ir išvažiavau į baseiną. Treniruotė vyko sklandžiai,tik niekaip negaliu išmokti vienos figūros. Kadangi niekas negalėjo pasiimti,teko važiuoti namo su trūlu. Grįžus pasiemiau lapo poperiau ir tušinuką,nes viduje virė visa galybė minčių,tad nusprendžiau visas jas išlieti ant popieriaus lapo.
''vienas, du, trys ,keturi
tiksi sekundės,minutės,valandos,metai
o tu vis klausi savęs ar buvo verta?
ar buvo verta paženklinti savo gyvenimą liūdesio linija
kuri vis taikosi įkasti į tvinksinčias,žaizdotas vietas
ir negali atsakyti,juk tu tik žmogus
su milijonais blogūjų savybių ir kompleksų
stengiesi sugriauti viską kas dar buvo gražu
niekados sau nesugebėsi atsakyti į klausimą kodėl?
verta neverta verta neverta niekados nesugebėsi sau atsakyti
tik žinok ,kad tai galėjo būti tavo proga.. ''
Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 8:17 am

Mmm... Gražu.. : )
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 8:50 am

Galiu įdėt kelias nuotraukas (sry ,kad dedu čia o ne į tema kur tūrėtų būti forumiečių nuotraukos ,bet manau neverta kurti naujos temos dėl 2 nuotraukų) ir jeigu pastebėjote,dabar dažyta esu. Spalva panaši į karamelinę.
kas spėjo ,tas spėjo :]


Paskutinį kartą redagavo Disturbia, Pir. 08 02, 2010 5:44 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 9:05 am

Omg, kokia gražuolė, negaliu love
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 9:15 am

Tikrai nesu aš super gražuolė,bet ačiū : )
Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 9:33 am

Man taip neatrodo ;DD SUperinė ;DDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Neutralas.
U+Rihanna
U+Rihanna
Neutralas.


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Rat
Pranešimų skaičius : 1383
Taškai : 27207
Reputatcija : 5
Join date : 2010-03-31
Age : 27
Miestas : Slabotkė

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyTr. 06 23, 2010 11:11 pm

OMG gražuolė kokia. : )
Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyKv. 06 24, 2010 12:21 am

Akvile, mes per skype susirašinėjom su Sūmere ir Princess Kiss, paskaityk nuo pradžios iki galo, ir sužinosi kokia mūsų nuomonė apie tave hard


Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyKv. 06 24, 2010 12:24 am

Oi kaip malonu,labai didelis ačiū jums,bet nenuvertinkit ir savęs : )
Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyKv. 06 24, 2010 12:31 am

Kaip matai, patinki tu mums ;DD Gali savo skype parašyt? Jį rašyk šioje temoje:
https://missrihanna.forumlt.com/apklausos-f21/koks-js-skype-t1169.htm
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPen. 06 25, 2010 4:52 am

Šiandien Violetai parašiau dainą,ir manau tai vienas iš nedaugelio darbų kuris man patinka. Vakar kažkur apie dviliktą nakties gavau žinutę iš Pauliaus,pasiteiravo ,kodėl taip greitai išbėgau iš gimtadienio ir pakvietė į picerija . Labai gražiai jam padėkojau,bet atsisakiau ,nes dar per anksti kažką lipdyti su kitu. Bet šiandien vedžiojant Elisą sutikau jį su savo taksų,Elisa jį palaikė nauju savo žaisliuku ir vis bandydavo jam grybštelti. Vaikšiojom,kalbėjomes ir kaip pirmajį kartą buvo labai jauku. Po kokio pusvalandžio atsisėdom ant suoliuko ir vėl daug ir ilgai kalbėjomes. Galiu prisipažinti ,kad su juo jaučiuosi labai gerai,atrodo ,kad galėčiau jo klausytis visą dieną ,bet tai yra kažkas labiau draugiško,broliško kur kas tyresnio ir mielesnio ,tai visiškai nepanašu į kitą, aukštesnį jausmą kurį vis dėlto jaučiu tik jam...
Atgal į viršų Go down
Fierce
U+Rihanna
U+Rihanna
Fierce


Zodiac : Taurus

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 1329
Taškai : 27573
Reputatcija : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 06 28, 2010 6:10 am

Graži.;}
Atgal į viršų Go down
http://laurabfiercest.tumblr.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyKv. 07 01, 2010 8:20 am

liepos 4dieną išvykstu į Italija,grįšiu po pusantros savaitės Smile Gerai mergaitės praleiskit vidurvasarį Spalvų fone pasiklydus 32857
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyŠt. 07 17, 2010 2:34 am

Taigi aš vėl čia. Atostogos buvo išties puikios ir nepamirštamos. Gyvenome Ankonos mieste,bet spėjome aplankyti Romą,San Mariną,Florencia ir Bolonija. Skrydis buvo Vilnius-Roma-Vilnius. Dar pirmąją dieną pamačiau Roma. Įspūdis buvo didžiulis,gal dėl to,kad pirmą kartą Italijoje o gal,kad tai senosios kultūros miestas su ilga istorija. Visos 10 dienų praėjo taip greitai,kad dar negaliu patikėti jog esu nebe ten,o čia. Parsivežėm labai skanių sūrių,saulėje džiovintų pomidorų bei slyvų,3pakelius vietinių prieskonių. Būdamos Romoje įsmukome į Gucci ir Laboutin boutique. Išsirinkau juoda paprastą sijonuką ir kreminės spalvos švarkelį,mama dar labotinus nusipirko. Esu labai laiminga ,kad ir man teko prisiliesti prie Italijos širdies.
Vėliau įkelsiu kelias nuotraukas.
Atgal į viršų Go down
Spanish Pie*
Yeh Yeh
Spanish Pie*


Zodiac : Aries

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 6980
Taškai : 36129
Reputatcija : 9
Join date : 2009-11-23
Age : 26

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyŠt. 07 17, 2010 5:01 am

Tikiu kaip faina.
Daug paklojai už sijoną su švarkeliu?
Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptySk. 07 18, 2010 3:11 am

O, smagu tikiuos buvo ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptySk. 07 18, 2010 3:13 am

Tikriausiai labai patiko:}
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptySk. 07 18, 2010 3:19 am

princess kiss - sijonas 108 eurai,švarkelis 159eurai

Spalvų fone pasiklydus 30kazyv

Sing to me the song of the stars
of your galaxy dancing and laughing and laughing again
when it feels like my dreams are so far
sing to me of the plans that you have for me over again


kapt kapt kapt.. muzika fone,šalia garuoja naminis serbentų pyragas. Jaukumas ir ramybė,šiandienai man to užtenka


Paskutinį kartą redagavo Disturbia, Sk. 07 18, 2010 3:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptySk. 07 18, 2010 3:26 am

Ramybės..aš jos pasigendu...
Džiaugiuosi už tave:]
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptySk. 07 18, 2010 3:29 am

O, tikrai pavydžiu...
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptySk. 07 18, 2010 11:06 pm


Spalvų fone pasiklydus Waterbyeman333


all of the moments that already past
try to go back and make it last
all of the things we want each other to think
we never will be
we never will be as wonderful
thats love


Apalpsiu,ar bent jau norėčiau ,kad tai būtu taip lengva. Mano neaiškioje smegenų sistemoje ūžia mintis tarsi traktoriaus motoras ,kad viskas,tikrai viskas. Jis išvažiuoja,visam... Ir nors tai man netūrėtu rūpėti,dėja rūpi. O juk dar galėjau viską atitaisyti,savo kvailą poelgį,maldauti atleidimo jeigu tai būtu padėja. Jis juk stengėsi,dėja man tuomet rūpėjo mano principai. O dabar viskas jau baigta,aš nieko nebepakeisiu,jis nieko nebepakeis. Tai matyt buvo lemta,nors šis žodis čia netinka ,veikiau pasmerkta. Aš visada žinojau ,kad tai nutiks,jis man sakė ,kad galėtu pasilikti ,bet kaip aš jam galėčiau leisti griauti jo ateitį,tikrą ateitį. Žinau,jeigu viskas būtu susikloste kitaip,jis būtu pasilikęs,ir jam nebūtu rūpėja mano įtikinėjimai išvykti,ten kur jis galėtu mokintis geriausioi mokykloi,ir būti tikras dėl savo ateities. Jis būtu visko atsisakęs ,o aš ar būčiau?... ir kaip man galėjo kilti tokia mintis,žinoma ,kad taip.Tarp Norvegijos ir Lietuvos... Manau eisiu pasivaikščioti ,nes nebebegaliu to pakelti,atrodo lyg širdis tuoi sproks,ji visą laiką bus pažymėta jo žyme. Ir tai bus mūsų įrodymas. Jis ir Aš.
gal ir durnai padariau,kad viską čia surašiau,bet man reikia kažkur išsilieti
.


Atgal į viršų Go down
Nedūtė;*
Seventeen Girl
Seventeen Girl
Nedūtė;*


Pranešimų skaičius : 1666
Taškai : 28101
Reputatcija : 5
Join date : 2009-11-25
Miestas : Raseiniūkai..;*

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 07 19, 2010 7:25 am

Viskas bus gerai, tikėk tuo. Jūsų meilė stipri, jai lemta gyvuoti. Nenuleisk rankų, tiesiog tikėk..
Atgal į viršų Go down
http://www.missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 07 19, 2010 7:48 am

ačiū,norėčiau ,kad taip būtu
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 07 20, 2010 3:47 am

Spalvų fone pasiklydus Biographyofmysilencev3b




My mind is gone, i'm spinning round
And deep inside, my tears i'll drown
I'm losing grip, what's happening
I stray from love, this is how I feel

This time was different
Felt like, I was just a victim
And it cut me like a knife
When you walked out of my life
Now i'm, in this condition
And i've, got all the symptoms
Of a girl with a broken heart
But no matter what you'll never see me cry




Vakar sedint ant suoliuko ir bežiūrint į saule,karčiai riedėjo ašaros. Net nepajutau kaip jos prasiskverbė pro geležinę veido kauke ir pradėjo tekėti. Saulė greitai jas išdžiovindama šildė veidą. Galiausiai supratau ,kad turiu eiti kol nepasirodė žmonių kurie imtu klausinėti. Nuo saulės išdžiovintų ašarų,liko tik paraudusios akys kaip priminimas apie skausmą. Užsidėjau akinius nuo saulės,ir beeidama namo spardžiau mažus akmenukus.Net nemoku paaiškint kaip jaučiausi,tai nebuvo man pažystamas verkšlianimas po skyrybu,toli gražu Tai kažkas niekados nejausto ir daug daug tyresnio. Nors aš turbūt paskutinis žmogus žemėje kuris tūrėtu del jo išvykimo sielotis,tačiau taip jau yra.Ši naktis praėjo bežiūrint į sienas,lubas. Ryte kažkur 8 atsikėliau,pavalgiau,pašėriau Bosą ir grįžau į kambarį. Besėdint,lyg tikrai šizofrenikei toptelėjo jog dar turiu menką galimybę. Labai labai niekingą ir mažą,bet visgi galimybe. Čiupau pirmus po ranka papuolusius rūbus ir išėjau link jo namų. Visa taip drebėjau ir dvejojau jog porą kartų buvau apsisukusi ir beeinanti namo. Po 30min ėjimo pasiekiau jo namus. Nuėjau tiesiai prie durų ,paskambinau. Skambutis čaižiai sučerškėjo ,krūptelėjau. Jau besitikint pamatyti jo veidą,išvydau jo močiutę. Pasidomėjau ar negalėtu pakviesti Dovydo,bet ji tik pasakė ,kad jis su savo šeima jau turbūt sėdi lektuve. Padėkojau,ir išėjau namo. Einant neverkiau,nes nebetūrėjau jėgų. Beeinant pamačiau kelmą,atisėdau,nes žinojau , toliau eiti nebegaliu. Paskendau skausmo jūroje.
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPir. 08 02, 2010 8:26 am

Spalvų fone pasiklydus Dancebythevils

I wanna share with you the things I never told
But are we on the same wave dancing?
Where are we to go if it's not to be
Or maybe there's someone else out there for me


Ar bandyti verta ,jeigu žinai ,kad įskaudinsi jį ir save? o gal ir pavyktu? gal?? neįmanoma.
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyAntr. 08 03, 2010 5:20 am

Spalvų fone pasiklydus 22fca8e6b083ef57afeefee


Don´t you know that this game is to play
Just as long as it´s time
Can´t you see that my heart´s gotta know
When you´re gonna be mine

So we better get it on
What is here will soon be gone
When the leaves are falling
Then maybe we could fall apart



Ryt susitiksiu su Paulium. Sakė eisim į jo vaikystės pamėgtą vietą,užsiminė ,kad norės man kažką pasakyti. Ir aš tai nujaučiu,ir nežinau ką reikės atsakyti... Kaip reikės neįskaudinant ir neprarandant jo draugystės atsakyti? jis vienintelis žmogus kuriuo galiu pasitikėti. Dėja tik tiek.
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyKv. 10 28, 2010 5:14 am

Spalvų fone pasiklydus I1469892_autum-by-asasel

I thought that we would just be friends.
Things will never be the same again.
It's just the beginning it's not the end.
Things will never be the same again.
It's not a secret anymore.
Now we've opened up the door.

Labai atsiprašau ,kad pamiršau tave ir palikau visų užmirštą dulkėti prie neskaitomų ir nebaigtų užrašinių. Labai tikiuosi tai nepasikartos. Mano gyvenime viskas stojo į savo vėžias,prasidėjus mokslo metams atsirado daugiau veiklos ir dabar nieko nespėju. Tačiau aš myliu visa tą judėjimą,skubėjimą ir kritimą į lovą su neapsakomu nuovargiu ,tuomet negali gulėdamas apie nieką galvoti o vos padėjes galvą ant pagalvės užmiegi. Nors dabar atostogos aš stengiuosi kuo mažiau būti namie,vis bandau eiti,judėti pirmyn ir imtis vis naujos veiklos. Tai lyg azartas. Aišku ne viskas man taip gerai,pavyzdžiui per treniruotę nežinomu būdu sulaužaiu raketę per pus. Bet tai tik mažos nelaimės,kurios neužtemdo gerų emocijų. Gerų atostogų brangiosios : ))
Atgal į viršų Go down
Spanish Pie*
Yeh Yeh
Spanish Pie*


Zodiac : Aries

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 6980
Taškai : 36129
Reputatcija : 9
Join date : 2009-11-23
Age : 26

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyKv. 10 28, 2010 6:19 am

Ačiū.
Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyKv. 10 28, 2010 6:35 am

Ačiū,tau taip pat ;D
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyPen. 10 29, 2010 10:49 am

Golden
Spalvų fone pasiklydus T1470458_retro-3-by-charlotte28

Teenage dreams in a teenage circus
Running around like a clown on purpose
Who gives a damn about the family you come from?
No giving up when you're young and you want some

Running around again
Running from running

Waking up
In the midday sun
What's to live for?
You could see what I've done
Staring at emotion
In the light of day
I was running
From the things that you'd say

We are not what you think we are
We are golden, we are golden.
We are not what you think we are
We are golden, we are golden.

Teenage dreams in a teenage circus
Running around like a clown on purpose
Who gives a damn about the family you come from?
No giving up when you're young and you want some





WE ARE ALL GOLDEN
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyŠt. 10 30, 2010 10:10 am

sena nuotrauka

Forumas atrodo super! tos spalvos lyg kokio gyvumo įnešė.
Šiandien nusipirkau naują teniso rakete,susitvarkiau keturis stalčius ir atidėjau rūbus lapdarai. Grėtė visą dieną verkė,dėl savo suplyšusio pingvino Džeko. Tėtis jai nuraminti nupirko naują pingviną,kurį ji pavadino Džekas antrasis. Namie visi jau miega,tik pas mane kambarį groja M.J-Thriller. Labos nakties :]
Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyŠt. 10 30, 2010 10:18 am

Graži Tu Wink
Be to,ačiū už komplimentą forumui,stengiamės ;>
Labos nakties ir tau ;*
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Spanish Pie*
Yeh Yeh
Spanish Pie*


Zodiac : Aries

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 6980
Taškai : 36129
Reputatcija : 9
Join date : 2009-11-23
Age : 26

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyŠt. 10 30, 2010 8:29 pm

Dark_Angel rašo:
Graži Tu Wink
Be to,ačiū už komplimentą forumui,stengiamės ;>
Labos nakties ir tau ;*
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyŠt. 11 06, 2010 4:38 am

Savaitgalis lovoje-gripas. Vakar apsilankiau pas gyditoja,ketvirtadienį vėl eisiu ,tai kitą savaitę neisiu į mokyklą. Jaučiuosi šlykščiai,laužo kaulus,čiuožia stogas,kosėju,temperatūra 38.4,norisi tik miego. Geriu labai daug arbatų,vaistų,inhaliacijų. Seniai taip blogai nesijaučiau,vieną akimirką šaltą kitą karštą.
Nesirkit avys
Atgal į viršų Go down
Spanish Pie*
Yeh Yeh
Spanish Pie*


Zodiac : Aries

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 6980
Taškai : 36129
Reputatcija : 9
Join date : 2009-11-23
Age : 26

Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus EmptyŠt. 11 06, 2010 6:30 am

Linkiu pasveikt ;]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spalvų fone pasiklydus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus Empty

Atgal į viršų Go down
 
Spalvų fone pasiklydus
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
MissRihanna :: DIARIES-
Pereiti į: